![]() |
Click Here to see the latest posts! Ask any questions related to business / entrepreneurship / money-making / life NO BLATANT ADS PLEASE
Stay up to date! Get email notifications or |
#8
|
|||
|
|||
![]() Just for clarification. In the Excel examples, $150 is for the entire class, even if the class is say, four sessions?
Or is this for a multi-hour workshop? Yeah, each market is different and testing price is a factor. I like the concept... just getting details straight in my head... This looks like a REAL, VALUABLE, WINNER. As you said... Could be a SLVER MINE for me. Thanks Gordon ! |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|
Other recent posts on the forum...
Get the report on Harvey Brody's Answers to a Question-Oriented-Person